Saat Yükleniyor...

Deprecated: Function mysql_numrows() is deprecated in /www/htdocs/w0067fc2/dermac/header_blok.php on line 176
Muş ovası spora Men cezası gelebilir
Tarih : 2012.08.12  13:36:47
Teminat sorunu çözülemeyen Muş Ovası spor kulübü destek bekliyor. Muş Valisi Ali Çınar’ın Ak Parti Muş Milletvekillerinin ısrarlarına rağmen aldırış etmeyerek Muş Ovası spora destek olmayışı kamuoyunda üzüntü yarattı.

Kulüp başkanının yaşamış olduğu mali kriz Muş futboluna yansırken, teminat sorununun çözülmesi için Ak Parti Muş Milletvekilleri Faruk Işık ve Muzaffer Çakar’ın yanı sıra Ak Parti Muş İl Başkanı Halis Saltık’ında konuya ilişkin Muş Valisi Ali Çınar ile yapmış olduğu görüşmeden eli boş dönmesi Muş’ta siyasetçiler ile bürokratlar arasında çeşitli sorunların yaşandığını, siyasetçiler ile Muş Valisi Ali Çınar arasında soğuk rüzgarların estiğini gösterdi.

Teminatın yatırılmasına yönelik son gün, geçtiğimiz Cuma günü olurken, Federasyon yetkilileri ile yapılan görüşme sonucunda süre bugüne uzatıldı.

Teminatın yatırılmaması ile Muş BAL Bölgesel amatör ligde mücadele edemeyip, lige katılımların sağlanmamasından dolayı da “men cezası” alacağı belirtildi.

Konuya ilişkin AK Parti Muş Milletvekili Faruk Işık, bir il takımının 25 bin TL gibi bir meblağ yüzünden lige katılamayışı utanç verici. Bir vilayet takımının bu duruma düşürülmemesi gerekmektedir. Ortada bir sorun var ve çözümlenmesi gerekir” dedi.

Bu haber toplam 6607 defa okunmuştur
RAKiPLERiMiZDEN HABERLER
HAFTANIN ÇOK OKUNANLARI
ANKET

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/htdocs/w0067fc2/config.php on line 127
FOTO GALERİ
VİDEOLAR
Copyright © Dersimspor`un ilk ve Tek Taraftar Sayfası   |
Sitemizdeki yazı , resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz.