Saat Yükleniyor...

Deprecated: Function mysql_numrows() is deprecated in /www/htdocs/w0067fc2/dermac/header_blok.php on line 176
BAL Ligi'ne Patnos Gençlik Spor katılacak
Tarih : 2012.08.12  14:20:34
Ağrı'yı, Bölgesel Amatör Lig'de temsil edecek olan Yeni Diyadin Belediyespor kulübü yatırması gereken 25.000 TL'lik teminatı yatıramayınca, BAL Ligi'ne Patnos Gençlik Spor katılacak.

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından bu sezon üçüncü kez uygulanacak olan Bölgesel Amatör Lig'e katılacak kulüplere Türkiye Futbol Federasyonu tarafından verilecek destek paketi belirlendi.

Bu sezonki en önemli yeniliklerden biri, BAL takımlarına ödenecek ulaşım ve konaklama katkı payı olacak. Bölgesel Amatör Lig'de yer alan takımların Belediye ve Büyükşehir Belediye sınırları dışında oynayacakları deplasman maçları için, karayolu ile gidilen her kilometre başına 1.5 TL katkı payı ödenecek. Ağrı’yı, Bölgesel Amatör Lig’de temsil edecek olan Yeni Diyadin Belediyespor kulübü yatırması gereken 25.000 TL’lik teminatı yatıramayınca, Patnos ilçesinden gelen talebi değerlendirerek, kulübün farklı bir isimle Bal Ligi’ne katılabilmesini sağladı.
Ağrı Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu web sitesi www.agriaskf.com adresinde yayınlanan haberde “Ağrı’yı temsil edecek olan Yeni Diyadin Belediyesi Spor’un teminatı yatırdığı ve isim değişikliği yaparak kulüp isminin değiştirileceği” kamuoyuna duyuruldu.Bal Ligi’ne girecek olan takımın yeni ismi Patnos Gençlik Spor olacak. Kulüp Başkanlığı’nı Erdinç Özdemir’in yapacağı Patnos Gençlik Spor Kulübü, yasal prosedürlerin tamamlanmasından sonra yeni sezon hazırlıklarına başlayacak. Bu durumda Ağrı’yı yeni sezonda Patnos Gençlik Spor temsil edecek. Bal liginin Eylül ayında başlaması düşünülüyor.

Bu haber toplam 7359 defa okunmuştur
RAKiPLERiMiZDEN HABERLER
HAFTANIN ÇOK OKUNANLARI
ANKET

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/htdocs/w0067fc2/config.php on line 127
FOTO GALERİ
VİDEOLAR
Copyright © Dersimspor`un ilk ve Tek Taraftar Sayfası   |
Sitemizdeki yazı , resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz.